VOLEJBAL

Volejbal 01
Volejbal 02

CHOOSE YOUR TYPE OF PRODUCT TO ENTER INTERACTIVE CATALOG:

Dres

DRESY

Trenky

TRENKY

Trénink

TRÉNINK

VOLEJBAL

Potřebujete nové dresy pro svůj volejbalový tým? Ať už sháníte dresy pro celý klub nebo jen pro partu nadšených amatérů, z naší nabídky si určitě vyberete. Nabízíme mnoho druhů dresů, u kterých Vám rádi pomůžeme s grafickým návrhem a zpracujeme Vaše grafické podklady. Nakupovat u nás lze i v menších množstvích, při větších objednávkách pak nabízíme zajímavé slevy.

Volejbalové dresy

Volejbalové dresy nabízíme jak v pánské, tak v dámské variantě ve velkém množství barevných variant. Můžete si vybrat některou z nich nebo si některou modifikovat dle vlastních potřeb, případně si také můžete samozřejmě dodat svůj design. Až si budete jisti vzhledem, vyberete si některý ze střihů (v naší nabídce najdete jak základní jednoduchý střih, tak propracovanější varianty s mnoha druhy odvětrávání), tvar límečku a následně také materiál. My výslednou grafiku přizpůsobíme vybranému střihu, a budete-li chtít, pomůžeme Vám také s optimálním rozložením čísel, log a dalších grafických prvků.

Trenky a tréninkové oblečení

K dresům nabízíme také volejbalové trenky, které si opět můžete vybírat podle designu, střihu a materiálu. Každý materiál má trochu jiné vlastnosti a jinak na něm vypadají barvy, ale všechny mají společnou špičkovou kvalitu a vynikající životnost.

Pro trénink si můžete objednat také příjemná bavlněná trika jednoduchého střihu, který neomezuje v pohybu a poskytuje hráčům maximální pohodlí, a rozlišovací dresy.

Správné velikosti dresů si vždy vybírejte podle uvedené tabulky a pro cenové varianty volejbalových dresů věnujte pozornost kalkulačce v pravém dolním rohu obrazovky. Na kalkulačce vždy uvidíte cenu aktuálně vybraného dresu, a pokud některý z bodů změníte (například střih), cena se změní odpovídajícím způsobem. Doufáme, že se Vám u nás bude příjemně nakupovat a těšíme se na spolupráci.

Reklama

YOUR OPINIONS

Jaroslava Hrubá
"Thank you for the quick delivery. Jerseys are nice. Our kids are so cute in them."

Matyáš Pazdera
"Ms. Kolbova in your jerseys we won the tournament. We will send you photos. Thanks."

Stickers

CONTACT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook