MOTOKROS

Motokros 01
Motokros 02

CHOOSE YOUR TYPE OF PRODUCT TO ENTER INTERACTIVE CATALOG:

Dres

DRESY

MOTOKROS

Motokros je dynamická adrenalinová zábava, kde na diváckém dojmu rozhodně záleží! A nejen dojem, ale také výkon i komfort při jízdě výrazně zlepší vhodný motokrosový dres! Nezáleží na tom, jestli sháníte oblečení jen pro sebe, pro partu kamarádů nebo pro celý klub – vždy vám rádi a ochotně poradíme, zodpovíme případné dotazy a pomůžeme s výběrem či úpravou vybrané grafiky. Nabízíme kvalitní produkty, seriózní jednání i skvělé ceny!

Design

Design si buď můžete vybrat na našich stránkách, kde máme více než deset zajímavých variant, nebo si dodat design zcela podle své fantazie. Zdarma vám jej upravíme a pomůžeme s ideálním rozmístěním jednotlivých grafických prvků, jakou jsou jména, čísla nebo loga. Každý z našich vlastních designů je k dispozici v několika barevných variantách, takže je také možné pro skupinu jezdců zvolit stejný design v jiných barvách.

Střih

Pohodlí především! Aby vám motokrosový dres doopravdy sednul, nabízíme několik variant střihu. Vybírat můžete od základního střihu, který představuje ekonomickou variantu a není pro něj potřeba nijak speciálně upravovat design, až po ergonomické dresy s raglánovými rukávy a odvětráváním. Aby výsledný dres byl přesně na míru vašim představám, můžete si navíc vybrat i tvar límečku z několika variant s elastickým límcem i bez něj.

Material a velikost

Poslední přijde na řadu materiál. Protože motokros patří k náročným sportům, které na kvalitu materiálu kladou velký důraz, připravili jsme si pro vás tři druhy odolné látky. Lehké Lazio s prodyšnou, pórovitou strukturou a hladký Dallas ve dvou gramážích 200g/m3 a 250g/m3. Aby vám dres dobře sednul na míru, použijte pro výběr správného čísla tabulku velikostí, která zajistí optimální výsledek.

Reklama

YOUR OPINIONS

Stanislav Axman
"Hello, the tournament we saw your dress, we very much liked. We would like to also let you produce. How do we do this?"

Kryštof Vozihnoj
"I am absolutely thrilled, color and distinctive dress uniforms look very good."

Stickers

CONTACT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook