HOKEJ

Hokej 01
Hokej 02
Hokej 03
Hokej 04

CHOOSE YOUR TYPE OF PRODUCT TO ENTER INTERACTIVE CATALOG:

Dres

DRESY

Štulpny

ŠTULPNY

Trénink

TRÉNINK

HOKEJ

Nechte svému klubu či sportovnímu týmu připravit hokejové dresy a další výstroj přímo na míru! U nás najdete velký výběr střihů a materiálů a ochotně vám poradíme také s designem, potiskem a umístění požadovaných klubových a dalších prvků. Nabízíme špičkovou kvalitu za rozumné ceny s množstevními slevami.

Hokejové dresy na míru

Hokejové dresy nabízíme ve dvou kategoriích, a to dresy pro hráče a hokejové dresy pro rozhodčí. Vždy vybíráte nejprve design (který vám samozřejmě můžeme uzpůsobit na míru či pomoci s tvorbou zcela nového), a následně střih, kde si můžete zvolit z mnoha praktických variant od základního modelu po dresy s různě umístěným provětráváním a kulatým či hranatým sedlem. Na vás je také tvar límečku – nabízíme několik modelů od jednoduché klasiky po šněrovací či elastické límečky. Důležitý je samozřejmě materiál: Máte na výběr čtyři druhy materiálu s různými vlastnostmi, přičemž všechny jsou prodyšné, odolné a uzpůsobené na náročné použití při hokeji.

Štulpny a oblečení na trénink

Dále v naší nabídce najdete také sublimované hokejové štulpny v mnoha barevných variantách a oblečení na trénink. Mezi nejžádanější oblečení na hokejový trénink patří rozlišovací dresy s potiskem i bez něj a pohodlná bavlněná trička.

Při vybírání veškerých hokejových dresů a oblečení nahlédněte do velikostních tabulek, které Vám pomohou najít tu správnou velikost pro jednotlivé hráče.

Reklama

YOUR OPINIONS

Nikola Kocmanová
"Cut and color was nice. Is it possible to extend the length of shorts?"

Božena Blahoslavová
"Thanks for the offer. You have a very wide selection of graphics, I must ask for what we will decide."

Stickers

CONTACT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook