FLORBAL

Florbal 01
Florbal 02
Florbal 03
Florbal 04

CHOOSE YOUR TYPE OF PRODUCT TO ENTER INTERACTIVE CATALOG:

Dres

DRESY

Trenky

TRENKY

Štulpny

ŠTULPNY

Trénink

TRÉNINK

FLORBAL

Pohodlný florbalový dres vybraný na míru právě vašemu týmu nejen skvěle vypadá, ale také poskytuje hráčům potřebné pohodlí a prostor pro dobrý výkon. U nás najdete jak celé florbalové dresy, tak další vybavení na florbal ve vynikající kvalitě za rozumné ceny.

Florbalové dresy

Florbalové dresy nabízíme ve dvou základních typech, kterými jsou dresy pro hráče a florbalové dresy pro rozhodčí.

Dresy si sestavíte zcela podle svých představ – máte na výběr mnoho předpřipravených designů, které je možné ještě dále upravit nebo připravit i design vlastní. Po designu si vyberete také střih – v pánské i dámské variantě florbalového dresu nabízíme několik variant od jednoduché základní po dresy s různě umístěným odvětráváním. Ke střihu si můžete přidat vhodný límeček, který může být klasický, nebo elastický s různým tvarem a tloušťkou. Nakonec se zaměříme na materiál, jehož máme na výběr čtyři různé druhů. Je jen na Vás, jaký si vyberete, nicméně všechny patří ke špičkovým z hlediska kvality a životnosti při častém použití.

Florbalové štulpny a oblečení na trénink

Florbalistům nabízíme profesionální štulpny s froté ponožkou i bez ní a také oblečení vhodné na trénink. V této kategorii najdete například rozlišovací dresy s potiskem i bez potisku a příjemná bavlněná trička.

Jak vybrat velikost

Při vybírání jednotlivých velikostí používejte velikostní tabulky, pomocí kterých snadno zjistíte nejlepší velikost dresu pro jednotlivé hráče.

Reklama

YOUR OPINIONS

Kateřina Holá
"I would like to thank you for super speed! We could have you ordered opposite option floorball jerseys for outdoor game?"

Pavel Pažitka
"The boys were very happy. I hope that we win the tournament in these beautiful jerseys."

Stickers

CONTACT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook