BASKETBAL

Basketbal 01
Basketbal 02
Basketbal 03

CHOOSE YOUR TYPE OF PRODUCT TO ENTER INTERACTIVE CATALOG:

Dres

DRESY

Trenky

TRENKY

Trénink

TRÉNINK

BASKETBAL

Basketbal patří mezi čím dál populárnější sporty, a proto jsme vyšli vstříc Vašim požadavkům, zařadili jsme do nabídky také kvalitní basketbalové dresy. Dresy nabízíme v mnoha variantách, přičemž Vám ochotně poradíme s výběrem jednotlivých prvků a zdarma pomůžeme upravit potisk a vybrat nejlepší rozvržení pro všechny potřebné grafické prvky. Pro větší objednávky nabízíme také možnost zajímavých množstevních slev.

Basketbalové dresy

Basketbalové dresy dodáváme ve dvou hlavních variantách, kterými jsou dresy pro hráče a dresy pro rozhodčí. U každého dresu si nejprve vyberete design(nabízíme jich velké množství a samozřejmě si můžete dodat také vlastní zcela podle vašich představ), následně střih od nejjednodušších modelů po propracované dresy s různě umístěným odvětráváním, dále tvar a provedení límečku a nakonec materiál. (Vybranou grafiku Vám vždy pomůžeme upravit tak, aby na zvoleném střihu a materiálu vypadala co nejlépe). Všechny basketbalové dresy samozřejmě nabízíme v pánských i dámských variantách.

Basketbalové trenky a tréninkové oblečení

Pro basketbal si u nás můžete objednat také trenky, a to v mnoha variantách designu, střihu i použitého materiálu. Dále nabízíme oblečení na trénink, mezi které patří příjemná bavlněná trička několika typů, rozlišovací dresy a převlečné dresy. Pro oba tyto druhy dresů opět nabízíme možnost vlastního designu a osazení jmény, čísly a logy klubu či sponzorů.

Velikosti a kalkulačka

Před nákupem se vždy podívejte do tabulky velikostí, abyste vybrali správné dresy pro všechny hráče. Pro zjednodušení objednávky a rozhodování pak u každé sekce vpravo dole vidíte jednoduchou kalkulačku, na které se zobrazuje cena vybraných položek. Pokud následně něco změníte (například tvar límečku), změna se Vám v kalkulačce ihned ukáže, a tak máte přehled, kolik které varianty stojí.

Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni a těšíme se na spolupráci.

Reklama

YOUR OPINIONS

Nikola Kocmanová
"Cut and color was nice. Is it possible to extend the length of shorts?"

Božena Blahoslavová
"Thanks for the offer. You have a very wide selection of graphics, I must ask for what we will decide."

Stickers

CONTACT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook